Basisschool de Kringloop is een school met ongeveer 300 leerlingen. Op onze school staan de kernwoorden rust en structuur centraal. Binnen een veilige en plezierige schoolsetting beogen wij een optimale ontwikkeling van elk kind. Dit doen we via een klassikale aanpak, met zowel een groepsgerichte als opbrengstgerichte benadering. Wij proberen zoveel mogelijk uit kinderen te halen.

Wij zijn op zoek naar een:  

Leerkracht voor groep 3 (WTF 0,9)

(maandag t/m vrijdag)

die vanaf 21 februari 2022 (of zo mogelijk eerder) tot en met 31 juli 2022 ons team komt versterken. Het gaat hierbij om het vervullen van een zwangerschapsverlof. Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar interne kandidaten.

Enthousiast?
Dan ontvangen wij graag uiterlijk 1 december 2021 jouw motivatiebrief en cv via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
De sollicitatiegesprekken vinden plaats op maandag 6 december. 

Meer informatie?
Voor meer informatie kun je bellen met Esther Schreuder (directeur) via 026 3830651 / 06 55373001